Ak sa máme v móde zamerať na jeden kus oblečenia, bez ktorého si minulú ani dnešnú módu nevieme predstaviť, sú to džínsy. Najobľúbenejší kúsok v šatníku každého z nás, ktorý nás nikdy neprestane baviť nosiť. Existuje predsa toľko štýlov, farieb a druhov džínsov, že by bola škoda vlastniť len jeden kus. Okrem toho vyzerajú štýlovo, mladistvo, moderne a chic. Aký druh si vybrať záleží najmä na základe Vašej postavy.

Skinny či boyfriend džínsy

Tieto typy džínsov najviac vyniknú na štíhlej postave. Dajú sa pekne kombinovať napríklad bielym topom, bundou a lodičkami alebo teniskami. Je to nesmrteľná kombinácia, ktorá nikdy nevyjde z módy. Ak ste vlastníčkou štíhlej postavy môžete zvoliť aj nohavice s vysokým pásom. Boyfriend džínsy sa skvele hodia aj športovým typom. Taktiež tie s vyhrnutou členkovou časťou, doplníte to športovými teniskami, voľnejším tričkom štýlový outfit je na svete.

jeans

Zvoncové džínsy

Ak chcete odpútať pozornosť od svojich kriviek, (za ktoré sa jednoznačne netreba hanbiť), vyskúšajte zvoncové džínsy, ktoré sa opäť vracajú do módy. Tento typ nohavíc je hlavne pre vyššie postavy.

Široké nohavice – Cullotes

Sú štýlové, pohodlné a pristanú každému typu postavy. Svojím zaujímavým strihom dokážu oživiť každý outfit. S čím ich nosiť? Ku širokým nohaviciach sa výborne hodí obtiahnutý top, s ktorým vytvoria perfektný balans. Taktiež peknou kombináciou sú blúzky s výstrihom do písmena V. Čo sa týka topánok, tieto nohavice najviac vyniknú pri lodičkách na vysokom podpätku alebo vysokých čižmách.

nohavice

Klasické rovné nohavice – straight jeans

Patria k veľmi obľúbeným a hodia sa tak ako vysokým aj nízkym postavám. Sú navrhnuté štýlom, ktorý perfektne zoštíhľujú a tvarujú postavu. Hodia sa do práce, na nákupy, atď. Môžete ich nosiť so vzdušnou blúzkou alebo voľnejším tričkom. S lodičkami na nízkom opätku vytvoríte perfektné kombo.

Všetky tieto a ostatné typy džínsov nájdete v predaniach BIGSTAR a na stránke womens jeans bigstarjeans.sk.