Pohodlie je poznávacím znakom tejto doby, snažíme sa ho „vmiesiť“ kde sa len dá, a tak sa aj nakupovanie prenieslo do domácností, v pohodlí gauča si prezeráme množstvo tovaru a vyberáme, nakupujeme. Nakúpený tovar dostávame poštou priamo na adresu, zabalený v plastových obálkach podľa veľkosti tovaru. Krehkejšie kúsky však musia byť dobre chránené pred mechanickým poškodením, a na to tiež existuje riešenie -bublinkové obálky.

Odolnosť plastu oceníme v domácnostiach

Rozhodli ste sa, že si nakúpite nejaké drobnosti do domácnosti, ale problém je v tom, že ide o krehký tovar, ktorý sa ľahko rozbije či zdeformuje, no nemusíte mať obavy z toho, že sa k vám nedostane v takom stave, v akom ste si ho objednali. Predajcovia sú vybavení kvalitnými obálkami, do ktorých tovar balia, ide o bublinkové plastové obálky s implementovanou ochranou vo vnútri. Na mysli máme vlepenú bublinkovú fóliu na vnútornej strane obálok, ktorej úlohou je ochrániť všetko, čo je vo vnútri, pred tlakom, nárazom a iným poškodením každého kúska zásielky.

Bublinky, ktoré majú ochrannú funkciu

V opačnom prípade je to rovnaké, ak chcete vy niekomu blízkemu poslať darček alebo nutne od vás potrebuje nejaké dôležité dokumenty či iný druh tovaru, takisto máte k dispozícii kvalitné bublinkové obálky, aby ste všetko dokonalo zabalili a poslali, kam potrebujete. Obálky sú navyše vybavené lepiacim pásikom, ktorý zaistí, že dnu a ani von sa nedostane nič, vlhkosť, prach alebo drobné chrobáčiky nemajú šancu. Vonkajšia úprava je v bielej farbe, ale bublinkové obálky 2packsk existujú aj matné čierne, s holografickou potlačou s lepiacim pásikom alebo s posuvným jazdcom. Uzatváranie v oboch prípadoch je spoľahlivé, ale posuvný jazdec je určený na viacnásobné použitie, čo sa nedá povedať o lepiacom pásiku, obálky s týmto spôsobom uzatvárania sa dajú použiť iba raz. Výrobcovia myslia na všetko, pri balení obálok mysleli aj na to, že existujú prevádzky, ktoré denne pošlú viac ako jednu obálku, preto im dávajú k dispozícii balenia obálok v počte 10, 50, 100 a 200 kusov, ktoré sú aj finančne výhodnejšie.