Naladiť sa na vianočnú vlnu trošku trvá. Niektorých chytá vianočná nálada až tesne pred Vianocami a iní ju majú už pomaly od októbra alebo od septembra. Čo človek to iný tvor.

Ako si však krásne vyzdobiť váš príbytok, byt, či dom tento rok? Máte pocit, že ste už všetko vyskúšali a všetko mali? Že už nemôžete ničím prekvapiť ani samy seba a ani blízkych? Je to problém vymyslieť niečo iné ako tu už doteraz bolo? Či predsa len dáte tú istú výzdobu ako po minulé roky? A nebudete to ľutovať? Veď ste to predsa chceli už zmeniť, aby to nebolo okukané a zastarané.

star-875759_1920

Vianočná výzdoba vo forme led pások bude tento rok tým ozajstným hitom. Vysvietia celý váš dom v priebehu pár sekúnd a vy sa nebudete stačiť diviť. Majú obrovskú silu a aj susedia sa budú čudovať, čo ste to nakúpili za výzdobu, keď ju vidno už aj z diaľky. Určite budú túžiť aj oni po takej pekne výzdobe a možno si tak zoženiete aj brigádu – pôjdete im vyzdobiť domov.

Obavy z toho, že vašu výzdobu nebude môcť prísť nikto pozrieť, zahoďte za hlavu. Dnes existujú predsa formy ako prezentovať svoju domácnosť aj bez toho, aby k vám niekto musel chodiť. Sociálne siete sú v tomto výborným nástrojom. Všetkým odprezentujete svoju vianočnú výzdobu šmahom ruky. V jednom momente ju bude vidieť celý facebook aj s instagramom. Máte po starostiach, že sa s tým trápili nadarmo a nikto to nebude vidieť.

christmas-1887306_1920

V konečnom dôsledku by ste si však vianočnú výzdobu z led pásikov mali užívať hlavne vy. Krásne vyzdobená miestnosť a vy v nej. Popíjate čaj, ste zabalená v deke a pozeráte dobrý film, či čítate perfektnú knihu. To je priam ukážkový zimný večer, ktorý sa môže odohrávať priamo u vás v obývačke. Stačí to správne nasvietenie, vaša ochota trochu pomôcť pri vianočnej výzdobe a všetci vám môžu závidieť. Nielen výzdobu, ale aj vašu pohodovú vianočnú náladu.