Zistite, čo potrebujú
Jediný spôsob, ako budete vedieť, čo váš tím od vás potrebuje, aby ste boli úspešnejší, je počúvať ich. Niekedy prosté počúvanie vám môže pomôcť identifikovať spôsoby, ako môžete poskytnúť to, čo je potrebné.
Buďte úctyhodní
Ocenenia a uznanie sú skvelé, ale váš tím bude fungovať oveľa lepšie, keď budú vedieť, že majú váš rešpekt. Ukážte úctu k ich tvrdej práci a obetavosti – vytvoríte oveľa produktívnejší tím.

úspěch

Nepotrebujete robiť dohľad
Skutočný vodca sa vráti späť a nechá svoj tím robiť svoju prácu bez toho, aby sa postavil nad ich ramená. Ak ste urobili správne rozhodnutie o nábore, potom musíte dôverovať svojim členom tímu. Nie je potrebný mikromanažment – ak ste urobili nesprávnu voľbu, musíte prevziať zodpovednosť a opraviť chyby.
Zdôraznite spoločný cieľ svojmu tímu
Stanovenie cieľov a ich zničenie rekordnými príjmami je vždy skvelé, ale môžete tiež inšpirovať svoj tím tým, že presadzujete, čo je cieľom vašej spoločnosti. Každý úspešný produkt alebo služba rieši problém – pripomeňte svojmu tímu, že všetka ich tvrdá práca skutočne robí firme úspech.

Zobrazte emócie
Nikto nechce byť vedený robotom bez emócií. Nechajte svoje emócie svietiť – smejte a bavte sa so svojím tímom. Dokonca aj najbežnejšia úloha môže byť hodnotená, keď ste v dobrej nálade . Pozitívne emócie tiež podporujú riešenie problémov mimo zariadenia.
Pomôžte zamestnancom dosiahnuť ich potenciál
Ak nikdy netlačíte svoj tím, zostanú stagnujúci. Iste, práca bude hotová, ale nečakajte, že zažijete vzrušenie a rast bez toho, aby ste ich povzbudili k tomu, aby fungovali mimo svojej tradičnej komfortnej zóny. Chcete dosiahnuť dokonalosť a nie priemernosť, však?

výhra

Priznajte, keď nemáte odpoveď
Nebudete mať odpoveď na všetko, a to je úplne v poriadku. Namiesto toho, aby ste predstierali, že máte odpoveď, využite ju ako príležitosť na preukázanie efektívneho riešenia problémov vášho tímu.