Sklo patrí k elegantným a dominantným prvkom v každej domácnosti. Pôsobí čisto, dekoratívne, rozjasní priestor, vytvorí ideálnu hru svetiel a zároveň vytvára pocit útulnosti. Moderná doba prináša moderné riešenia a tzv. „walk in sprchy“, čo znamená sprchy bez dverí sú dnes žiadané. Najmä mladší zákazníci uprednostňujú tento typ riešenia kúpeľní. Aj z tohto dôvodu je v ponuke sprchová zástena vo viacerých prevedeniach. Plastové sprchové kúty sú dnes na ústupe aj z praktického hľadiska – ich udržiavanie bolo časovo náročné a pocit dokonalej čistoty takmer nedosiahnuteľný. Sklo je biologicky neaktívne, má neporézne vlastnosti, zabezpečuje sterilitu a najmä sa ľahko udržiava.

modern-minimalist-bathroom-3115450_1280

Veľkou výhodou ponuky firmy LMmont je nástrek proti vodnému kameňu v každom sprchovom kúte. Je súčasťou kompletnej sklenenej zásteny. Pri ich výrobe sa používa bezpečnostné kalené sklo a firma LMmont ich ponúka zákazníkovi priamo na mieru. Pri správnej voľbe sprchovacieho kúta a sklenenej zásteny odporúčajú odborníci LMmont vychádzať zo samotného rozmeru kúpeľne. Aj preto sú v ponuke prevedenia s dverami, bez dverí, otváranie dverí dovnútra, prípadne do priestoru sprchovacieho kúta.

bathroom-2046702_1920

Výber skla je možný z viacerých prevedení – ultračíre, číre, matné sklo, takisto aj pieskované alebo grafosklo. Samozrejmosťou je aj široký výber kovaní a pántov. Realizácia je na mieru aj vrátane odbornej montáže a celkového zamerania. Poradenstvo ponúkané firmou LMmont je profesionálne a racionálne. Využiva služby architektov, ktorí vnášajú svoj pohľad na celkový dizajn a funkčnosť systému. Vypracovanie nezávislej cenovej ponuky je samozrejmosťou a zákazníkovi prinesie orientáciu v problematike a v približnej cene. Štipka vlastnej inšpirácie spolu so skúsenosťami a radami firmy LMmont Vám určite zabezpečia žiadaný výsledok.