Blížia sa narodeniny vašej partnerky, mamy či sestry? Asi sa vo vás začína prebúdzať panika. Pre mužov, no nie len pre nich, nemusí byť niekedy naozaj jednouché vybrať ten správny darček. Povedzme si však úprimne, šperk neurazí nikoho. Ak už viete čo kúpiť, ostáva pred vami už len jedna úloha, a to výber toho správneho kúsku.

Mladá žena vo výrazných slnečných okuliaroch a náušniciach.jpg

Pre mamy vyberajte opatrne
Či už idete dať darček svojej mame alebo tej vášho partnera, či partnerky, s výberom buďte naozaj opatrní. Dáma vo vyššom veku nemôže na svoj krk či na zápästie zavesiť čokoľvek. Preto sa snažte vyberať elegantné kúsky v miernejších farbách a taktiež menej výrazných tvarov. Iné je to samozrejme vtedy, ak máte dokonalé vedomosti o tom, čo daná osoba preferuje. Ak ide o výraznejšie výročie, napríklad okrúhle narodeniny, môžete siahnuť aj po DARČEKOVÝCH BALENIACH https://gameon.sk/darcekove-balenia/77.

Pre sestry, sesternice a iné príbuzné
Pokiaľ potrebujete darovať šperk žene, ktorá je vaša príbuzná, nie je na škodu, ak poznáte jej vkus. V tomto prípade vyberajte podľa obľúbených farieb alebo podľa toho čo dotyčná najčastejšie nosí. Snažte sa vyhýbať šperkom, ktoré daná žena nevyužije. Pokiaľ viete, že vaša sestra napríklad nechodí do divadla, na plesy a ani na žiadne iné spoločenské akcie, určite neocení trblietavý šperk na takéto príležitosti.

Staršia žena vo farebných šatách a klobúku s výrazným náhrdelníkom a náušnicami.jpg

Pre priateľky, partnerky a manželky
Toto je samostatná kategória. Je vám úplne jasné, že nemôžete vyberať len tak „námatkovo“. Svoju partnerku musíte dokonale poznať, takže musíte vybrať šperk, ktorý jej sadne ako uliaty. Inak si koledujete o poriadny problém. Povedzme si však na rovinu, muži tieto veci zvyknú naozaj nevnímať. Ak k nim patríte, skúste si aspoň v období, kedy budete musieť vyberať darček na sviatok, svoju milovanú trošku viac všímať. Pokojne sa jej prehrabte v šuplíkoch alebo sa potajomky informujte u jej mamy, či priateľky.