V dnešnej dobe pribúdajúcich elektronických zariadení a samozrejme, v uponáhľanej dobe, kedy pracujeme skutočne veľa a častokrát aj priamo na dovolenke si jednoducho niektorý z nás nemôžu dovoliť ostať bez potrebného pripojenia našich elektronických zariadení na elektrickú sieť. Nie všade je možnosť využitia bežnej zásuvky s potrebným napätím. A práve vtedy je dobré mať po ruke potrebný menič napätia, ktorý nám pomôže k premene napätia, napríklad v aute jednoducho a rýchlo premeniť jednosmerné napätie 12V alebo 24V na potrebné napätie 230V, rovnaké aké máme doma v zásuvke. Jedná sa o takzvané invertory.

vypnutý mobil

Takže pokiaľ potrebujete nabiť svoj tablet, mobil, prenosný počítač alebo si len tak uvariť kávu v rýchlovarnej kanvici, stavte na menič napätia z 24V na 230V. Tento menič napätia ale aj mnohé iné nájdete na menicnapatia.sk. Nájdete tu jednoduchý a cenovo pomerne lacný Menič napätia 24V na 230V, 300W, ktorého výstupné napätie má podobu modifikovanej sínusoidy s frekvenciou 5OHz a napätím 230V. Tento menič, ako teda v dnešnej dobe väčšina obdobných meničov je vybavení USB výstupom a teda pre jednoduchšie https://www.mojandroid.sk/nike-aplikacia-sport/ napojenie Vašich zariadení je pomerne vhodný, je možné ho využívať pre napojenie respektíve pre nabíjanie napríklad MP3 prehrávača. Pre bezpečnosť je tento menič napätia vybavený automaticky spínaným ventilátorom pre vylúčenie prehriatia zariadenia a taktiež je vybavený ochranou proti preťaženiu, prehriatiu, podpätiu, prepätiu, ale aj proti prepólovaniu. Jeho hmotnosť je iba 630g, má rozmery 195 x 102 x 55,5mm a teda ho jednoducho zabalíte do ktorejkoľvek batožiny.

vypnutý tablet

Samozrejme, nájdu tu svoj menič napätia aj náročnejší zákazníci ako napríklad Menič napätia 24V na 230V, 3000W, ktorý dosahuje maximálny stály výkon až 3000W a pri maximálnom špičkovom výkone je to až 6000W, samozrejme, krátkodobo. Je taktiež spoľahlivo chránený proti preťaženiu, prehriatiu, prepätiu a podpätiu na vstupe a taktiež proti prepólovaniu. Ponúka tiež možnosť uzemnenia. Kdekoľvek budete na cestách, pomôžte si meničom napätia.