Určite poznáte ten pocit, keď sa na jar alebo jeseň postavíte ráno pred svoj šatník a uvažujete nad tým, čo si obliecť. Jar a jeseň sú totiž charakteristické tým, že ráno je ešte naozaj sviežo, no popoludní dokáže slniečko už príjemne hriať. Rozhodne to nie sú obdobia, počas ktorých by sme mali nosiť zimné bundy a obliekať sa teplo ako v zime. Ideálnym oblečením na tieto dni sú pletené dámske šaty, ktoré vás ráno zohrejú a popoludní vám v nich nebude príliš teplo. Poďte sa spolu s nami pozrieť na to, čo hovoria na pletené dámske šaty módne trendy.

šaty

Pletené dámske šaty sú naozaj veľkým hitom

Ak sa čo i len trochu orientujete v módnych trendoch, nepochybne ste zachytili, že pletené dámske šaty sú čoraz viac obľúbené a vo vašom šatníku by nemalo chýbať hneď niekoľko kusov. Navyše sú medzi dámami obľúbené aj preto, že sú veľmi pohodlné a dajú sa nosiť na takmer každú príležitosť. Do práce k nim môžete zvoliť kabát a členkové vysoké čižmičky, na voľný čas napríklad koženkovú bundičku a tenisky. Pletené dámske šaty sa hodia napríklad aj na formálnejšie pracovné večere, pokiaľ sú vhodne doplnené. Možno vás pri slove pletené napadlo, že sú predsa len na toto obdobie trochu hrubé. Dnes sa však pletené dámske šaty vyrábajú aj v úplne tenučkých materiáloch, a tak sa nemusíte obávať, že sa v nich budete príliš potiť.

dámské šaty

Ako doplniť dámske pletené šaty?

Pri doplnkoch je potrebné sa zastaviť, pretože naozaj záleží na tom, či sú vaše pletené dámske šaty jednofarebné a jednoduchšieho strihu, alebo naopak výraznejšie. Pri jednofarebných šatách máte v podstate voľnú ruku a môžete ich skombinovať s čímkoľvek. Ideálnou kombináciou je kabát, ktorý v prípade jednofarebných šiat môže mať vzor, pančušky, a členkové topánky či už na vysokom alebo nízkom podpätku. Vzorované pančušky sú teraz naozaj moderné a k jednofarebných pleteným dámskym šatám sú určite ideálnou voľbou na jar alebo jeseň. Pri pančuškách trochu popustite uzdu vašej fantázii a nebojte sa siahnuť po farebnejších kúskoch, ktoré váš celkový outfit zvýraznia a dodajú vám sviežosť.

Hľadáte tie správne pletené dámske šaty? Určite ich nájdete na našej stránke https://www.glashgirl.sk/.