Naša spoločnosť sa špecializuje na výrobu plastových prepraviek, Ibc kontajnerov, príslušenstva a ďalších pomôcok nielen pre potravinársky priemysel. Produkty sú vyrobené na základe štandardných postupov, osvedčených metód a vyznačujú sa prislúchajúcou kvalitou. Využite aj vy pri premiestňovaní a uskladňovaní produkty, ktoré sa vám budú hodiť a uľahčia vám prácu v danom odvetví. Napríklad plastové prepravky, ktoré si môžete umiestniť na seba sa hodia nielen pre podnikateľské subjekty, ale aj pre domácnosti. Aj vy doma si môžete uskladniť na bezpečné a dostatočne chladné miesto zásoby ovocia a zeleniny.

plastová nádoba

Vhodným obalom na uskladnenie sú práve plastové prepravky. Výhodou plastových produktov je ich jednoduchá údržba, ktorá nie je náročná na čistenie, dlhá životnosť a navyše v prípade tohto typu produktov nehrozí napadnutie roztočmi alebo podobnými škodcami, ktoré môžu narušiť pôvodnú štruktúru drevených výrobkov. Zákazníci našej renomovanej značky, ktorá sa v danom zameraní vyznačuje svojím prvenstvom, sú pravidelne informovaní o novinkách a akciách, ktoré prinášame na trh. Vzťahy s investormi Schoellerallibert sú pozitívne.

plastový kôš

Našu webovú stránku pravidelne aktualizujeme, dopĺňame nové produkty s prislúchajúcim popisom a fotografiami, aby sme rozšírili výber a uľahčili rozhodovanie našim potenciálnym zákazníkom. Nakupujte aj vy v našom eshope na pár klikov a uľahčite si prácu s našimi výrobkami. V našej ponuke nájdete aj Ibc kontajnery v rôznom objeme, ktoré sa vhodné na uskladnenie kvapalín. K ďalším pomerne využívaným produktom v rôznych odvetviach patria plastové prepravky a palety, ktoré si tiež môžete objednať prostredníctvom nášho eshopu.

Pri výrobe jednotlivých produktov využívame moderné technológie a venujeme sa neustálemu vylepšovaniu a napredovaniu v procese výroby. Na trh prinášame kvalitné výrobky. Sortiment výrobkov rozširujeme. Spokojnosť zákazníkov je pre nás dôležitá. Pre nás je používanie recyklovateľných plastov na výrobu jednotlivých produktov zásadným rozhodnutím. Ak vás naša spoločnosť zaujala, budeme radi, ak vyskúšate naše produkty.