Človek nie je stroj. Doslova potrebuje občasnú regeneráciu, inak by vyhorel. Potrebuje zregenerovať ako fyzické tak aj psychické sily, pričom s telesnou a zároveň emočnou stránkou nášho ja dokážu súčasne pracovať niektoré masáže.

Keď spoznáte výhody masáže Tantra Diamond, budete ju chcieť podstupovať opakovane. Je pomerne návyková v dobrom slova zmysle. Pretože úspešne dobíja zmienené telesné aj duševné sily a poskytuje citeľne efektívnu regeneráciu, či už chcete dať odpočinúť svojmu telu alebo mysli. Hoci oproti klasickej masáži sa odlišuje v niečom podstatnom- ide o tantrickú masáž, ktorá pracuje so sexuálnou energiou.

Masáž chrbta

Teda okrem zmienených súčastí pracuje aj s našou sexualitou a uspokojuje takisto tieto prirodzené potreby, hoci pochopiteľne nie formou klasického sexu, resp. pohlavného styku. Sex s personálom by bol nemravný a masážny tantra salón predsa nie je nevestinec. So sexuálnou energiou sa tu teda pracuje vo forme senzuálnych dotykov po celom tele. Ide tak o formu senzuálnych, resp. erotických masáží.

Tantrici veria, že stredobodom našich síl je práve naša sexualita, z ktorej všetko vychádza a že práve táto súčasť formuluje to, ako sa cítime. A treba priznať, že väčšina z nás sa pri sexe alebo hoci len pri erotických hrách či dokonca len erotických predstavách cíti príjemne. Určite na nás práca s touto súčasťou značnou mierou pôsobí. A podobné pocity sú citeľné aj pri podstúpení tohto druhu masáže, pričom výhodou tantra salónu je zaučený, skúsený, príjemný a väčšinou na pohľad atraktívny personál.

Erotika, nahá žena

  • Okrem personálu tantra salón poskytuje predovšetkým súkromné a dokonale prispôsobené priestory. Dodržujú sa tu hygienické štandardy, každého zákazníka čaká úvodná kúpeľ a atmosféru vylepšuje takisto exotická tantrická hudba v pozadí. Počas masáže sa používajú tiež príjemné voňavé masážne oleje.