Čokoľvek môže byť pravdivé o ženách, mužoch a súvislostiach medzi nimi, ale líši sa to od človeka k človeku. Faktom je, že máme čo dočinenia s veľkým javom, pretože ľudia myslia na sex často, čo nemožno ignorovať.

láska

Mužovi stačí, že hovorí s človekom opačného pohlavia, vidí reklamu so ženou alebo sa zoznámi s novou kolegyňou a už mu hlavou víria neslušné myšlienky. Keď si chlap predstaví dámske prirodzenie, tak sa dostane do nekontrolovateľného vzrušenia, ktorého sa musí zbaviť, aby sa z tej situácie vykrútil a myslí myslieť na niečo iné alebo si pomôže iným spôsobom. Erotické predstavy sú geneticky determinované v DNA človeka. Chlapi nemôžu odolávať tejto prirodzenej tendencii fantazírovať. Predstavy o sexe sú súčasťou genetického dedičstva človeka. Veľa psychológov a sociológov sa venujú tomuto fenoménu a snažia sa pochopiť aspekt mužskej psychiky. Prišli k mnohým záverom, k početným teóriám o predstavivosti človeka, no niekedy sa tieto názory menili, protirečili si, ale boli bizarné a zaujímavé.

Nie je pravda, že páni premýšľajú o erotike častejšie, ako dámy. Sociálne, kultúrne a náboženské poznatky hovoria o tom, že muži majú v tejto oblasti väčšiu slobodu. Z tohto dôvodu je ťažšie, aby žena pripustila, že myslí na sex tak často, ako jej polovička.

milování

Človek sa riadi svojimi inštinktmi a snaží sa byť čo najefektívnejší, v tom aby dostal nejakú slečnu do postele. Pri každej kráske, ktorú chlap uvidí, tak má intímne myšlienky, ale niekedy naštastie existuje obmedzenie – partner.
Psychika mužov je veľmi citlivá na vizuálne podnety a reaguje inštinktívne, keď je stimulovaná týmto spôsobom (krivky, nohy, oči, atď.). Ak dodáme, že dnes sme skutočne zahltení reklamou, ktorá je priam až pornografickej povahy, potom nie je divu, že chalani premýšľajú o sexe tak často. Je to prekvapujúce, že všetky tieto každodenné fantázie sa nestávajú veľkou, ale reálnou erotickou predstavou v posteli u niektorých partnerských dvojíc.